Повідомлення! – ОСББ Саксаганского 121

Повідомлення!

Шановні співвласники!
На виконання Статуту ОСББ «Саксаганського 121» вважаємо за необхідне надати Вам наступну інформацію.

1. З огляду на чисельні скарги та нарікання громади на діяльність керуючої компанії ЛАД, керуючись результатами опитування (анкетування) співвласників, згідно з вимогами положення Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015 № 417-VIII (зі змінами), правлінням ОСББ розпочато процедуру розірвання договірних відносин з керуючою компанією «ЛАД», офіційне повідомлення про що розміщено на сайті ОСББ
2. У зв’язку із зазначеним повідомляємо що з 7 березня 2018 року керування будинком здійснюється безпосередньо ОСББ «Саксаганського 121».
3. Правлінням ОСББ було обрано та прийнято до штату ОСББ керуючого будинком.
4. Зверніть, будь ласка, увагу що реквізити для оплати по рахункам змінено!
5. Рахунки від ОСББ «Саксаганського 121» з реквізитами ОСББ Ви можете отримати на рецепції. Рахунки для оплати послуг за утримання будинку та прибудинкової території, комунальних послуг (опалення, електроенергія, холодне та гаряче водопостачання) від компанії «ЛАД» є недійсними!
6. На період тривання процедури розірвання договірних відносин у рахунках збережено останній тариф на утримання будинку та прибудинкової території, згенерований керуючою компанією «ЛАД»
7. Найближчим часом, після отримання від компанії «ЛАД» фінансових звітів, актів звірки розрахунків з постачальниками послуг, заплановано проведення фінансового та інженерного аудитів будинку. На підставі даних отриманих за результатами аудитів буде складений та затверджений належним чином у Головному інформаційно-обчислювальному центрі КМДА кошторис з розрахунком оптимального розміру тарифу.

8. Для забезпечення єдиного інформаційного простору для співвласників будинку створений та функціонує офіційний інформаційний ресурс ОСББ «Саксаганського 121» за посиланням http://www.saksaganskogo121osbb.kiev.ua/

Для Вашої зручності на порталі працює форум для спілкування співвласників будинку, розміщення побажань, зауважень, пропозицій правлінню ОСББ та оперативного реагування, є розділ для відображення звітності та інші корисні ресурси.

З повагою, Правління ОСББ

2018-03-13T00:08:40+00:00