Звернення керуючого

//Звернення керуючого
Звернення керуючого – ОСББ Саксаганского 121

Звернення керуючого

Звернення керуючого

Шановні Пані та Панове!

Висловлюю Вам свою повагу та вважаю за необхідне надати наступну інформацію.

Станом на 15.03.2018 р. триває період розірвання договірних відносин з керуючою компанією Лад. З 07.03.2018 р. у співробітництві з юристом та командою працівників Об’єднання здійснюються певні дії по стабілізації процесів керування будинком, таких як прийняття на роботу працівників, збір коштів на розрахунковому рахунку Об’єднання співвласників, переоформлення договірних відносин з постачальниками послуг, склад обґрунтованого проекту кошторису та багато інших дій які сприяють переходу керування будинком до ОСББ.

Більшість співвласників з розумінням відносяться до тимчасових незручностей виникаючих у цей період, є й такі що приймають будь які дії в штики і їх також можна зрозуміти.

Від компанії Лад та попереднього керуючого Об’єднанню співвласників дісталась нелегка спадщина . Це фінансові питання, технічні та організаційні. Разом з діями по стабілізації ситуації складається проект плану дій, який буде винесено на погодження Правління ОСББ. У компетенції Правління, за рекомендацією керуючого та пропозицій отриманих від співвласників скликати загальні збори, які можуть прийняти чи відхилити запропоновані дії.

Звертаюсь до співвласників з проханням – з розумінням та стримано віднестись до тимчасових незручностей, пов’язаних з переходом управління до ОСББ. Закликаю сприяти процесу, готовий вислухати побажання та зауваження кожного співвласника як особисто, так і на форумі сайту Об’єднання.

Наголошую, що завдяки боржникам, які не сплачують житлово комунальні послуги на отримання будинку та прибудинкової території, постачальники послуг мають право у будь який час припинити надання послуг по опаленню, гарячому водопостачанню, вивозу мусора та ін. Об’єднання не зможе виплатити заробітну платню технічному персоналу.

Найближчім часом на сайті ОСББ, у відповідних розділах, з’явиться інформація яка цікавить усіх співвласників, щодо фінансового стану Об’єднання, та технічного стану будинку з відповідними пропозиціями по стабілізації.

З повагою до Вас, керуючий будинком.

By | 2018-03-19T22:59:34+00:00 Март 15th, 2018|новости|0 Comments

About the Author:

Redactor1

Leave A Comment