Інформація від керуючого

//Інформація від керуючого
Інформація від керуючого – ОСББ Саксаганского 121

Інформація від керуючого

Шановна громадо!

Вважаю за необхідне повідомити Вас про наступне.

Серед деяких співвласників є тенденція, з недовірою та агресією сприймати будь-які дії правління і керуючого, переплітаючи їх між собою.

В результаті виходять хитромудрі конструкції оброслі чутками, домислами і плітками.

Ці дії викликають неабиякий резонанс серед спільноти та не залишають часу посадовим особам ОСББ для виконання своїх безпосередніх обов’язків.

Щоб вибудувати механізм відкритого і зрозумілого всім діалогу і уникнути перекручування фактів деякими співвласниками при спілкуванні з посадовими особами ОСББ пропонується:

1. Запити про надання юридичних документів ОСББ для ознайомлення надавати в письмовому вигляді із зазначенням ПІБ Співвласника або його представника (довіреність обов’язкова). У відповідь на запит, сканкопіі самого запиту і документів розміщуються на сайті ОСББ, в закритому розділі доступному для зареєстрованих користувачів.

2. Судження і думки співвласників про законність або незаконність тих чи інших дій посадових осіб, прохання надавати також в письмовому вигляді. Вони аналогічним чином розміщуються на сайті ОСББ. Для отримання роз’яснювальної інформації щодо таких суджень і думок залучаємо визнаних експертів і авторитетних фахівців, з публікацією їх думок на сайті.

3. Заяви про незадовільну роботу посадових осіб ОСББ, включаючи роботу компаній обслуговуючих ОСББ, прохання надавати в письмовому вигляді із зазначенням недоліків та можливих варіантів їх виправлення, включаючи заміну посадових осіб або компаній.

Пропозиція продиктована тим, що крім заявника, порушені питання та проблеми можуть цікавити і інших співвласників ОСББ, а відкритий діалог з цих питань на сайті економить час усіх учасників діалогу і дозволяє не тільки отримувати достовірну інформацію з першоджерела а й звертатися до неї протягом часу.

З повагою, керуючий будинком

 

By | 2018-04-23T13:04:15+00:00 Апрель 19th, 2018|новости|0 Comments

About the Author:

Redactor1

Leave A Comment