Щодо підвищення вартості вивозу ТПВ

//Щодо підвищення вартості вивозу ТПВ
Щодо підвищення вартості вивозу ТПВ – ОСББ Саксаганского 121

Щодо підвищення вартості вивозу ТПВ

Шановні співвласники!

Вважаю за необхідне надати Вам наступну інформацію

Постачальник послуг по вивозу побутових відходів повідомив про збільшення вартості послуги на підставі розпорядження КМДА. 

Наголошую, що у тарифі, який діє у будинку станом на квітень 2018 р. таке збільшення не передбачено, як і підвищення вартості послуг інших постачальників, підвищення вартості електроєнергії, розміру мінімальної заробітної платні, тощо.

Тобто у тарифі закладені витрати, які істотно менші ніж існуючі на даний час.

Закликаю Правління вжити необхідних заходів до приведення тарифу у відповідність до існуючих витрат на утримання будинку, бо вже у травні можуть виникнути проблеми з підтриманням життєдіяльності будинку.

Також, при затверджені тарифу, урахувати можливість його перегляду у випадку зміни істотних статей витрат постачальниками послуг, без скликання загальних зборів співвласників.

Нагадую, що на сьогодні маємо до затвердження економічно обгрунтований тариф, розрахований ГІОЦ, у якому передбачені існуючі витрати на утримання будинку – 8,67 грн. та витрати для здійснення поточних та капітальних ремонтних заходів у будинку – 6,55 грн., що разом складає – 15,22 грн. для власників квартир вище першого поверху, та – 13,02 грн. для власників приміщень розташованих на першому поверсі.

З повагою, керуючий

By | 2018-04-23T14:09:56+00:00 Апрель 23rd, 2018|новости|0 Comments

About the Author:

User404

Leave A Comment