Щодо підвищення рівня безпеки сайту об’єднання

//Щодо підвищення рівня безпеки сайту об’єднання
Щодо підвищення рівня безпеки сайту об’єднання – ОСББ Саксаганского 121

Щодо підвищення рівня безпеки сайту об’єднання

Шановні співвласники!

Вважаю за необхідне повідомити Вас про наступне.

Останнім часом сайт об’єднання незрозуміло з яких причин підпадає під досить потужні хакерські атаки. З цього приводу отримано вже декілька повідомлень від провайдера хостингу. Комусь він дуже не подобається. Незрозуміло кому це може бути потрібно, але для запобігання цим агресивним діям посилено захисні можливості сайту.

Крім деяких запобіжних заходів з  01.10.18 р. на сайті ОСББ «Саксаганського 121» змінено процедуру реєстрації. Для запобігання доступу третіх осіб, що не мають відношення до будинку, до інформації пов’язаної з діяльністю об’єднання, співвласники будинку при реєстрації на сайті, прикріплюють скан документу про право власності (або управління), та вказують телефон, за яким можна зв’язатися з власником (управителем) та підтвердити його існування. Після підтверждення інформації співвласник має можливість доступу на сайт та в особистий кабінет.

Таким чином доступ до внутрішньої документації ОСББ, звітності, можливість залишення повідомлень на форумі, тощо, мають тільки зареєстровані та ідентифіковані користувачі, які є повноправними співвласниками об’єднання.

З повагою, керуючий будинком

By | 2018-10-02T16:51:17+00:00 Октябрь 2nd, 2018|новости|0 Comments

About the Author:

redactor

Leave A Comment