Щодо відключення боржників

//Щодо відключення боржників
Щодо відключення боржників – ОСББ Саксаганского 121

Щодо відключення боржників

Шановні співвласники!

Вважаємо за необхідне повідомити вас про наступне.

Сьогодні 12.10.18 р. при перевірці посадовими особами ОСББ виконання рішення правління “ОСББ Саксаганського 121”  по відключенню злісних боржників від загальних мереж, що належать усім співвласникам будинку (11.10.18 було відключено квартири №№11, 57, 65), виявлено пошкодження суспільного майна співвласників, а саме: зламані замки , якими зачиняються щити на поверхах (2 замки зникли), зірвані пломби та самовільно відновлено підключення до загальних мереж.

Задокументувавши цей факт належним чином у складі комісії, посадовими особами ОСББ було викликано працівників правоохоронних органів, які також задокументували факт пошкодження спільного майна співвласників, крадіжки та несанкціоноване втручання у роботу загальних мереж будинку. За даними фактами розпочато слідчі дії.

Адміністрація ОСББ звертає увагу що пошкоджене та вкрадене майно будинку відновлюється за кошт усіх співвласників будинку бо є суспільним, а втручання у мережі будинку може призвести до виникнення аварійних ситуацій, внаслідок яких  можуть потерпати усі співвласники будинку. Наразі після проведення слідчих дій та виявлення  правоохорониими органами шкідників, їм буде запропоновано за свій кошт відновити пошкодження, повернути вкрадене та сплатити штраф за псування суспільного майна.

Повідомляємо, що припинення доступу боржників до загальних мереж що знаходяться в суспільній власності, в інтересах усіх співвласників будинку буде проводитись й надалі. Тому для запобігання цьому пропонуємо сплатити борги або підписати договор реструктуризації боргів з об’єднанням.

Адміністрація

By | 2018-10-16T13:16:12+00:00 Октябрь 12th, 2018|новости|0 Comments

About the Author:

User404

Leave A Comment