Про нарахування пені та порушення прав співвласників сусідами

//Про нарахування пені та порушення прав співвласників сусідами
Про нарахування пені та порушення прав співвласників сусідами – ОСББ Саксаганского 121

Про нарахування пені та порушення прав співвласників сусідами

Шановні співвласники!

Повідомляємо, що у зв’язку з несвоєчасною сплатою або сплатою не в повному обсязі деякими співвласниками внесків за надані об’єднанню житлово комунальні послуги та енергоносії, об’єднання не має можливості своєчасно розрахуватись з постачальниками послуг, а тому вимушено сплачувати пеню.

З 31 січня 2020 року співвласникам, які мають заборгованість, нараховується пеня. Це передбачено статтею 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», а саме «у разі несвоєчасного здійснення платежів за житлово-комунальні послуги споживач зобов’язаний сплатити пеню».

У день наступний за нарахуванням пені, боржникам припиняється можливість користування парадним входом до будинку, ліфтами та місцем збору побутових відходів шляхом блокування ключів персонального доступу. До погашення заборгованості відкрито доступ до сходових клітин з правої та лівої сторони будинку. Після погашення заборгованості (кошти зараховані на рахунок об’єднання) доступ відновлюється на протязі 24 годин.

На протязі 2019 року були виявлені випадки порушення користування спільними мережами будинку, а саме незаконне втручання та  самовільне під’єднання до спільних загальнобудинкових мереж, приєднання без встановлення приладів обліку, втручання до приладів обліку, тощо.

Це порушує права співвласників, погрожує їх безпеці та змушує нести додаткові витрати на утримання будинку. Відповідно до рішення правління від 27.12.2019, порушникам нараховується штраф. Розрахунок штрафу здійснюється згідно з нормами діючими на даний час у постачальників електроенергії та води. Про кожен такий випадок повідомляється постачальнику, а акт складається за участю представників правоохоронних органів.

З повагою, правління

By | 2020-05-28T14:52:43+00:00 Январь 18th, 2020|новости|0 Comments

About the Author:

User404

Leave A Comment